Bespaar duizenden euro’s via MIA/Vamil.
✔️ 36% MIA en 75% Vamil-aftrek op het Watter-systeem
✔️ Lage gebruikskosten
✔️ Gezonder koppel = minder kosten
U werkt hard voor uw bedrijf. Investeringen met duurzame en belastingvoordelen zijn dan extra welkom
Als melkveehouder draait u lange dagen en neemt u elke investering serieus. Wat als u nu een investering kunt doen die zowel uw dieren als uw bedrijf op termijn gezonder maakt?
Met het Watter-systeem profiteert u van:
Zonder risico. Zonder gedoe. Volledig RVO-goedgekeurd.
Maar de tijd dringt
Ook in 2026 kunt u weer profiteren van voordeel met MIA/Vamil. Elke dag wachten = geld laten liggen.
"Een investering in gemak en diergezondheid verdien je als melkveehouder altijd wel weer terug."
— Henderikus Eising, melkveehouder uit Drenthe
Het Watter-systeem staat officieel op de MIA/Vamil-lijst (code A2204)
Wilt u dit fiscale voordeel benutten?
Ontdek de voordelen van het Watter-systeem voor uw bedrijf. We denken graag met u mee!

Een aantal van onze klanten maakte succesvol gebruik van de MKB Duurzaamheidsbijdrage van de Rabobank: 12,5% retour op de investering, wat in geval duizenden euro’s extra voordeel betekent.
Let op: de regeling kent specifieke voorwaarden waar niet elk bedrijf aan voldoet. Twijfelt u of uw bedrijf in aanmerking komt? Bekijk de website of neem contact op met uw adviseur van de Rabobank. De regeling is geldig tot 31 december 2027.
Q: Hoe weet ik of ik in aanmerking kom voor MIA/Vamil?
A: A: Ja, ook voor 2026 is MIA/Vamil voor het Watter-systeem weer van toepassing. Dus wees er nu bij.
Q: Is de MIA/Vamil gegarandeerd?
A: Ja, voor 2025 is deze nog gegarandeerd. Eind december 2025 wordt pas bekend gemaakt of het ook volgend jaar nog van toepassing is. Dus wees er nu bij.
Q: Wat heb ik nodig om MIA/Vamil aan te vragen?
A: Je hebt van ons een getekende offerte en koopovereenkomst nodig met bedrijfsmiddelcode nodig. Voor Watter is dit A-2204. Een factuur of bewijs van betaling is dus niet nodig voor de aanvraag.